Diivanid

Diivanid igale maitsele.

Tänapäeval on peaaegu igas elamises vähemalt üks diivan, sest just diivan on praktiline elutoa sisustuselement – asendamatu mööbliese, millelt telerit vaadata ja kauni kujundusega diivan pakub palju ka silmailu.

Diivani soetamisel pööratakse enamasti tähelepanu hinnale ja disainile. Kuid väga tähis on ka materjali valik. Tavaliselt ei osta me diivanit vaid paariks aastaks ning soovime, et meie sohva näeks hea välja ka pikema aja jooksul. Seetõttu soovitame enne ostu konsulteerida meie müügispetsialistidega, et valida välja kõige praktilisem kattematerjal – olgu selleks siis kangas või naturaalne nahk. Kvaliteetsed materjalid tagavad selle, et meie diivanid näevad head välja ka pikkade aastate möödudes.

Kui soovite leida ideaalset diivanit oma koju või kontorisse, siis pöörduge julgesti Mangi suurte kogemustega ekspertide poole – leiame kindlasti parima lahenduse.

Tutvuge Mangi disainitud diivanitega allpool. Valmistame diivaneid ka eritellimusel. Tehtud töödega saab tutvuda tutvuda siin. Küsimuste korral või eritellimuseks võtke meiega ühendust.

Sik-Sak
Bossa
Berta
Black
Classic
Dora
Leelo
Mister
Mona
Paula
Toff
Polo
Tuule
Kohviku / restorani diivanid
Diivan eritellimusel
Mang Facebook`is:   Trüki